Home      
Kontakt      
optimalizace PageRank.cz


[CNW:Counter] 

   Nabídka služeb, ceník
   Dokumenty ke stažení  
   Tipy, triky, návody, odkazy
   Mapa pokrytí, panoramafoto
   Hot-line
   O nás, fotogalerie

Nabídka služeb, ceník

  

Připojení k internetu pro jednotlivce a malé firmy

Pro firmy i jednotlivce nabízíme individuální připojení k internetu bezdrátovou technologií v pásmu 5GHz, popřípadě 10GHz. V prvé řadě je potřeba u zákazníka proměřit úroveň a kvalitu signálu. Toto šetření se provádí zcela bezplatně. V případě pozitivního měření, vypracujeme cenovou nabídku na vhodné připojení. Nabídka vychází z naměřených hodnot síly signálu, což určuje typ použité antény, typ přijímacího zařízení a způsob distribuce signálu od antény do počítače zákazníka.  Zákazník hradí pouze přípojné zařízení, anténu a propojovací kabely, instalaci provádíme bezplatně.

Nabídka našich služeb je limitována pouze výskytem signálu v konkrétní lokalitě. Podívejte se pro předběžnou informaci na naši mapu pokrytí.

Nabízíme především pro firmení využití symetrické spoje. Individuální nabídku Vám rádi zpracujeme.

Rychlost připojení:

    dle lokality, až 100Mb/s,  informujte se

Měsíční cena:

    od 250,- Kč, dle lokality, množstevní slevy

Zřizovací náklady:

    od 0Kč, individuálně

Garance spokojenosti:

Pokud by zákazník nebyl s naší službou v průběhu prvního půlroku užívání spokojený, odkoupíme zpět přípojné zařízení, které od nás zakoupil.

.........................................................................................................................................................................

  

Internet pro více zájemců, připojení celého domu

Tato varianta připojení má řadu výhod. Posuďte sami:

Zřízení připojení je zcela v naší režii, neplatíte žádný zřizovací poplatek. Podmínkou jsou minimálně 3 zájemci o připojení v jednom domě.

Centrální připojení celého domu je řešeno bezdrátovou technologií v pásmu 5GHz. Celé technické zařízení nainstalujeme a dále spravujeme zcela bezplatně. Jak rychle se zdokonaluje technika a nastupují nové standardy, postupně celé zařízení v naší režii modernizujeme, nikdy jej nenecháme zestárnout.

V domě vybudujeme lokální počítačovou síť s rychlostí 100Mb/s, která může být využita pro propojení jednotlivých nájemníků mezi sebou. Můžete tak s kamarády v domě sdílet data, nebo hrát počítačové hry po síti, napojit na síť kamerový systém, alarm, čidla pro sběr dat z jednotlivých bytů (teplo, voda, plyn...). Využití se meze nekladou.

Nabídka našich služeb je limitována pouze výskytem signálu v konkrétní lokalitě. Podívejte se pro předběžnou informaci na naši mapu pokrytí.

Rychlost připojení:

    3.5Mb/s, agregace 1:6

Měsíční cena:

    od 250Kč,-Kč*, dle lokality, množstevní slevy

Zřizovací náklady:

    0,-Kč

Garance spokojenosti:

Pokud by zákazník nebyl s naší službou spokojený, kdykoliv může smlouvu o poskytování služeb vypovedět s účinností od prvního dne následujícího měsíce. Jelikož do zřízení internetu nemusel nic investovat, nevznikne mu tak žádná škoda.

 

* Firma InNET s.r.o. není plátcem DPH. Uvedené ceny jsou koncové.

 

Nabídka služeb, ceník  Dokumenty ke stažení  Tipy, triky, návody, odkazy  Mapa pokrytí  Hot-Line  O nás, fotogalerie